Klient a zadání

Hollandia patří mezi známé české výrobce mléčných výrobků, pro něhož navrhujeme a připravujeme komunikační kampaně. K hlavním produktům se řadí například Selský jogurt, Balance nebo Pan Bůůů.

Řešení

Kampaně tvoříme od A do Z. Na začátku proto vždy stojí komunikační koncept s potenciálem výstižné prezentace produktu a snadného pochopení ze strany zákazníků. Následuje komunikační strategie. Zde si vydefinujeme kanály pro šíření povědomí o produktu a způsob cílení na cílovou skupinu. Poté vytváříme kreativu čili vizuální zpracování, textaci a případně produkci spojenou s natáčením TV spotů. V případě kampaně na Selský jogurt Hollandia jsme se podíleli na vůbec první 360 kampani výrobce i jeho premiérové TV reklamě.

Výsledek

Výsledkem jsou kampaně s jasným sdělením šitým na míru zákazníkům. Úspěšnost námi vytvořených kampaní dokazují nejen čísla, nýbrž i spokojenost klienta a doba, po kterou spolupracujeme.

Dejme hlavy dohromady!

Ať už řešíte marketing z pohledu strategie, hledáte agenturu pro péči o sociální média, nebo chcete jen kvalitní analýzu, jste u nás na správné adrese. Napište nám! Rádi si s vámi domluvíme schůzku. Nebo můžete zavolat přímo Jiřímu na 737 028 904.